Zmiany w aranżacji mieszkania- jak zdobyć niezbędną inspirację?

Posted on 22/06/2018 2:55am

Dużo mediów wnętrzarskich prezentuje nam zmiany domów zagranicznych – zjawiskowych wielgaśnych loftów, wiekowych kamienic z centrów europejskich stolic. Czy w Polesce nic się nie dzieje?


wystrój mieszkania
Author: Nico Kaiser
Source: http://www.flickr.com
Wręcz przeciwnie, i u nas można zobaczyć ciekawe odświeżenia pomieszczeń. Zmiana aranżacji domu to zazwyczaj koncepcja do tego, by ruszyć wyobraźnię i wykonać coś zupełnie innego i kreatywnego. Całe szczęście nasi rodacy są coraz bardziej odważni. Dzięki temu aranżaują zupełnie współczesne wnętrza, które nie są tradycyjne i stanowią totalnie ciekawą oraz inspirującą innych propozycję odmiany w domu (czy ktoś z Warszawy zajmuje się wystrojem wnętrz?).

Sama jakiś czas temu odmieniłam wygląd mojego domku o 180 stopni! Dotychczas miałam raczej standardowe pomieszczenie ze zwyczajnymi barwami ścian i standardowymi meblami w odcieniu olchy miodowej (kocham go od zawsze!). Teraz mam totalnie współczesny salon w mocnych kolorach – czerni i czerwieni. Sporo odwiedzających mnie gości dziwi się, jak ja mogę przebywać w takim mieszkaniu. Dla mnie stanowią energetyczną propozycję, dodają siły i werwy do działania. Wprawdzie dla równowagi sypialnię urządziłam sobie w jaśniuteńkich, pastelowych barwach.


mieszkanie, wnętrze, meble
Author: ZZ Bottom
Source: http://www.flickr.com
Przed zaplanowaniem mieszkaniowej rewolucji długo poszukiwałam w Internecie koncepcji „Before & After”, która spodoba mi się. Uwielniam takie rzeczy i poszukiwania pomysłów w Internecie. Dość szybko weszłam na blog, gdzie jest dużo bardzo oryginalnych inspiracji - . Ważne jest jednak, że propozycje ukazywane przez blogerkę Lovingit są realne do zastosowania nawet bez sporego budżetu na remont. Propozycja, która co prawda nie jest w moim klimacie, ale zupełnie mi się spodobała znajduje się tu: sprawdź dodatkowe informacje

Tags: Wnętrza, loft, blog, inspiracje