Wycena nieruchomości

Posted on 07/10/2018 7:23am

Gdy myślimy o zakupie albo zbyciu nieruchomościokazuje się, że najtrudniejszym elementem naszych negocjacji jest cena. W jaki sposób nie zapłacić więcej od rzeczywistej wartości albo jak zaproponować zainteresowanemu najkorzystniejszą propozycję?

Decydując się na agencję doradczą lub doradcę majątkowego warto sprawdzić jak szeroki jest obszar działalności danej firmy czy specjalisty. Lepiej zdecydować się na specjalistę, który posiada doświadczenie w obszarze kilku zagadnień z branży tj.doradztwo nieruchomości, sporządzanie raportów i ekspertyz, prowadzenie szkoleń, odszkodowania i wywłaszczenia pod autostrady,doradztwo prawnika czy pośrednictwo (www.bax.com.pl/artykul,66) w obrocie nieruchomościami.. Zdarza się bowiem, że np. nabywając lub chcąc sprzedać dom z działką będziemy potrzebowali fachowej porady w znacznie szerszym spektrum niż tylko wycena samej nieruchomości.
Krajowa Grupa Doradztwa Majątkowego Sp. z o.o.
Source: http://www.kgdm.pl/

Jeśli chcemy znaleźć naprawdę doświadczonego specjalistę czasem warto wpisać w wyszukiwarkę internetową potrzebne nam hasła takie jak np. "rzeczoznawca majątkowy" lub "wyceny nieruchomości" i po prostu przeczytać komentarze osób, które już skorzystały z pomocy danego specjalisty. Zwiększymy w ten sposób swoją szansę na wybór dobrego eksperta.

Tags: nieruchomości, wycena