W pracy zazwyczaj spędzamy większą część każdego życia, ponieważ 8 godzin codziennie to prawie połowa dnia (nie zaliczając do tego snu)

Posted on 09/10/2021 7:33am

Praca jest wyjątkowo ważną częścią naszego życia. Tam się spełniamy oraz pogłębiamy swe umiejętności. To w pracy odnajdujemy nieraz chęć do dalszego rozwoju.


Jeśli ktoś twierdzi, że przychodzi do pracy, aby zrobić swoje i nie obchodzi go panująca w biurze atmosfera, to albo blefuje, albo doprawdy jest typem całkowicie obojętnym, gdyż ciężko jest przez kilka godzin każdego dnia nie zwracać uwagi na otaczający nas świat.


wyjazdy integracyjne
Author: Map of the Urban Linguistic Landscape
Source: http://www.flickr.com


ludzie, którzy z nami pracują, z reguły oddziaływają na nasze morale, nawet jeżeli nie zdajemy sobie z tego całkowicie sprawy. Zła atmosfera w ekipie często wpływa na gorsze wyniki pracy całego teamu. Tego rodzaju niechcianych konsekwencji pragnie uniknąć każdy mądry szef. Z tego powodu w wielu przedsiębiorstwach przeznacza się pewną sumę środków na integrację ludzi.

Nie ma żadnych zastrzeżeń, że to jest rzeczywiście rzetelna oferta (http://www.waliduda.pl/zakres-uslug/prawo-autorskie), dotycząca wartościowych tekstów. Poznaj ją teraz.

Czasami bywają to wyjścia do restauracji wieczorem, żeby można było posiedzieć, porozmawiać i poznać się lepiej z bardziej prywatnej strony, a niekiedy bywają to wyjazdy integracyjne na przykład na cały weekend gdzieś za miasto albo w góry. Mamy możliwość wówczas jechać do hotelu ze SPA, gdzie każdy wyszuka coś idealnego dla siebie - basen, bicze wodne lub masaże.
Na tego rodzaju wyjazdach zwykle aranżuje się grupowe zajęcia, zatem może być to szkolenie (six sigma lean black belt) z asertywności albo spacer po górach, podczas którego będziemy podzieleni na zespoły i będziemy zobligowani odszukać przeróżnego rodzaju pomoce, by zakończyć zadanie z pozytywnym wynikiem.

Tags: gra, ludzie, części, moc