Gdzie znajdziesz dobre umywalki?

Posted on 12/07/2018 1:06am

Brodzik stanowi uzupełnienie kabiny prysznicowej. Dla zapewnienia całkowitego komfortu kąpieli, istotne jest by kabina i brodzik stanowiły spójny zestaw, który zagwarantuje szczelność i pełną użyteczność produktu. Wybór brodzika zależy od posiadanej przestrzeni do jego usadowienia. Istotny jest dobór stosownego produktu do kabiny. Najlepiej zastosować brodzik dedykowany do konkretnej serii kabin. Potem trzeba zadać sobie pytanie dotyczące głębokości brodzika i tworzywa z jakiego ma być wykonany.
Łazienka, brodzik z ornamentem kwiatowym
Author: Kaldewei
Source: Kaldewei
W asortymencie Sanplast znajduje się bardzo szeroki wachlarz rozmiarów, kształtów oraz głębokości brodzików perfekcyjnie dopasowanych do kabin, stworzonych nie tylko z akrylu, ale również z odlewów mineralnych. Niezwykle gładka powierzchnia jak i płaskie dno są głównymi zaletami brodzików.Budowa zapewnia prostą instalację na podłodze lub możliwość nałożenia brodzików na posadzkę, stwarzając bezbarierowe wejście. Brodziki Sanplast wykonane z odlewu mineralnego, mają znakomite właściwości użytkowe jak i estetyczne wygląd. Powierzchnie brodzików są bardzo gładkie, a także proste do utrzymania w czystości. Materiał, z którego wykonane są brodziki trwały jest na rozmaite plamy, przebarwienia i ścieranie. Dla brodzików białych - pokrywa syfonu jest dostępna w kolorze białym, natomiast dla innych dostępnych kolorów pokrywka jest w kolorze chrom.Roca to jedna z najbardziej znanych firm w swojej branży na świecie. Swoje produkty zakład sprzedaje na 4 kontynentach, w 135 krajach oraz posiada 72 fabryki w różnych częściach globu. Firma Roca działa na rynku od roku 1917. Wraz z rozwojem firmy zmieniał się także jej profil. Współcześnie firma skupia się na produkcji dobrej jakości wyposażaniu do łazienek. Umywalki Roca, wykonane z ceramiki sanitarnej, mogą zostać zamontowane na blacie, półpostumencie lub w pozycji wiszącej. Daje to wiele możliwości do aranżacji. Umywalki są wyjątkowo trwałe na uszkodzenia i zarysowania.


Brodziki prysznicowe z kolekcji Filo Pavimento
Author: Disegno Ceramica
Source: Disegno Ceramica
Mają też otwór na baterię.Umywalki Roca doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach o dużej powierzchni, jak i w tych, gdzie nie ma odpowiednio dużo przestrzeni na umieszczenie dużej umywalki . Dodatkowo umywalki Roca poleca się osobom, którzy cenią sobie elegancki i prosty wygląd produktu. Niskie koszty eksploatacji, duża odporność na zniszczenie, prostota w utrzymaniu porządku jak i zachowaniu higieny, a co równie ważne modny styl to główne - powody dla których warto zdecydować się na umywalki Roca.

Tags: umywalki, brodzik, Roca