W jaki sposób ciekawie udekorować salę weselną?

Posted on 21/06/2018 10:37pm

Niezwykle ważnym czynnikiem decydującym o niezawodnej atmosferze na weselu są właściwe ozdoby na sali. Nie powinno nas dziwić, że szczęśliwa Para Młoda bardzo się stara, by zadbać również o tę kwestię. Należy przekonać się, w jaki sposób dobrać piękne i wyjątkowe dekoracje na nasze wesele.


dekoracje sali weselnej
Author: flickr.com
Source: flickr.com
Dekoracje ślubne sal weselnych mogą być rozmaite. Wystarczy trochę pomysłowości, by zamiast tradycyjnych balonów, wybrać na salę ciekawe dekoracje http://www.florysta.net/, jakie zainteresują wszystkich gości. Pamiętajmy, że odpowiednie przyozdobienie sali weselnej jest tak samo ważne jak dobór kreacji ślubnej czy weselnego menu.
Fachowcy bez wątpienia wiedzą o tym, iż jest niezwykle wiele wszelkich sposobów i stylów dekorowania pomieszczeń weselnych. W głównej mierze bardzo istotne jest, aby mieć na uwadze kolor ścian, wielkość pomieszczenia, a także rozmieszczenie stołów. Dekoracje ślubne sal weselnych muszą być dobierane odpowiednio do specyfiki pomieszczenia, jak również charakteru całej uroczystości.
dekoracje weselne na stoły
Author: flickr.com
Source: flickr.com

W wystawnych aranżacjach innowacyjnych sal weselnych czasami musimy wyłącznie subtelnie podkreślić zalety sali, ujawniając jej urok. Czasami nie trzeba przesadzać z dekoracjami , ponieważ może to prowadzić do wręcz odwrotnych efektów. Wystarczy wówczas przyozdobić np. stoły weselne świecami albo kwiatami. http://www.florysta.net/portfolio/dekoracje-pojazdow-slubnych


W sytuacji przyjęcia w nieco mniej nowoczesnym miejscu, należy zastanowić się nad wadami i zaletami sali. Należy bowiem wiedzieć, co trzeba dokładnie zakryć, co zaś uwypuklić. Dzięki temu będziemy mogli w niezawodny sposób dobrać idealne ozdoby. Jeśli kłopotem są niezbyt ładne sufity, wystarczy umieścić dekoracje balonowe, czy też wstęgi delikatnie powiewające z góry. Jeżeli natomiast ściany są szpetne, można pomyśleć nad zwiewnymi tkaninami, które zostaną umieszczone w najbardziej nieeleganckich miejscach.
Jednym z najważniejszych miejsc, przy którym goście weselni spędzają wiele czasu podczas imprezy, jest oczywiście stół. Ozdabiając stół musimy zwrócić uwagę w głównym stopniu na dobór ozdobnego obrusu, jak również właściwe umiejscowienie kwiatów http://www.florysta.net/portfolio/wiazanki-slubne, naczyń czy przekąsek. Dekoracje na stole powinny być dodatkiem i nigdy nie powinny przeszkadzać weselnikom w trakcie posiłku.

Tags: kwiaty, ozdoby, dekoracje, tort, Para Młoda, stół, dekoracje balonowe, wstęgi