Udekoruj własne mieszkanie z pomysłem

Posted on 29/08/2018 2:52pm

Współcześnie, znacznie więcej początkujących rodzin porywa się na zakup swojego domu. Nie jest to opcja bardzo droga, szczególnie jeśli posiadamy stałą posadę. Jednak zanim przeprowadzimy się do nowego wnętrza, powinniśmy właściwie je udekorować.


płytki podłogowe
Source: pixabay.com


Obecnie mamy do dyspozycji artykuły różnego typu, dlatego przyszły remont nie przysporzy nam dużego problemu.


Jeżeli pragniesz zastosować rozwiązanie praktyczne, zainwestuj w płytki Porcelanosa. Marka ta specjalizuje się we wszelkiego rodzaju kafelkach, właściwych niemal dla każdego wnętrza. Jeśli nie uśmiecha ci się kilkugodzinne polerowanie drewnianych powierzchni, jest to alternatywa dla ciebie. Płytki Porcelanosa możesz umieścić w przedpokoju, kuchni lub łazience, wybierając za każdym razem inny rodzaj powierzchni. Może to być podobizna kamienia - marmuru lub grafitu, która doda naszym pokojom polotu i szyku. Z kolei jeżeli pragniesz, żeby twoja kuchnia była ciepła, możesz nabyć płytki w barwach ziemi lub o lekko miodowym odcieniu.


karta długopis i kawa
Author: Alan Kleina Mendes
Source: http://www.flickr.com


Kolejnym ważnym elementem wystroju będzie z pewnością oświetlenie. Praktycznie w każdym pomieszczeniu nadadzą się lampy pokojowe wiszące. Pamiętajmy, aby odpowiednio dopasować ich długość względem wysokości mieszkania. Jeśli chcemy stworzyć niepowtarzalny klimat w swoim salonie, postawmy na różne punkty oświetlenia. lampa podłogowa przy wersalce, mniejsza lampka na komodzie oraz kinkiet nad odbiornikiem TV - o lampach (idź do serwisu) (w serwisie) pokojowych wiszących. Takie rozmieszczenie oświetlenia zagwarantuje sporą przejrzystość, lecz nada także ciepłego klimatu każdemu salonowi.


Jeśli urządzasz swoje przyszłe mieszkanie, nie zapomnij zadbać o wygodę - wówczas należy zainwestować w płytki podłogowe w większości pomieszczeń. Z kolei jeśli chodzi o światło, lampy pokojowe wiszące nadadzą się praktycznie wszędzie, jednak nie zapomnijmy też o salonie, gdzie słuszniej jest na kilka źródeł światła.

Tags: światło, remont, lampa