Turkusowa kuchnia - czy warto zmienić wystrój swojej kuchni?

Posted on 20/02/2021 7:28am

Po kupnie mieszkanka bądź domku dwa obowiązkowe wnętrza do wyposażenia i wykończenia to kuchnia i łazienka. Zdecydowanie bez nich się nie obejdziemy. Pokój dzienne można umeblować później, kiedy już w nim zamieszkamy. Kuchnia jest zdecydowanie drogim pokojem w każdym domu.

Pomysł na aranżacje kuchni
Author: Cameleo
Source: Cameleo
Na początku powinnaś spisać wszystkie rzeczy, których potrzebujesz. Na liście najpierw powinny być lodówka, kuchnia (zobacz wizytówka przedsiębiorstwa emmi) i piekarnik. Nie mając mebli można się żyć - .

Przemyśl również, jaki powinna ona kolor. Teraz mamy modę na turkusową kuchnię - . Jeśli już ustaliłaś, jaki kolor i ajkie szafki potrzebujesz, możesz udać się do sklepu, albo do kuchennego studia. Topowym dodatkiem są także turkusowe rzeczy, albo zastawa stołowa. Jednak w przypadku kuchni potrzebnych jest wiele niewielkich drobiazgów, które będą pasować do np. mebli w waniliowym, również ostatnio popularnym kolorze.


Łazienka jest pomieszczeniem, w którym dbamy o nasze ciała. Należy pomyśleć, by była również kącikiem, w którym z przyjemnością bierzemy gorącą, długą kąpiel. Obowiązkowymi rzeczami będą w niej wanna, czy prysznic, muszla klozetowa i umywalka. Optymalnym konceptem będzie wymyślenie małego miejsca na bidet.

Bardzo ułatwi nam on higienę miejsc intymnych. Istotny jest także wybór odpowiednich płytek, którymi wyłożymy podłogę i ściany. Najlepsze będą matowe, bez połysku, i niekoniecznie w jednolitym kolorze. Z jakiego powodu? Delikatniej na nich zauważalne są zacieki, wszelkie zabrudzenia i plamy. Nie wspominając o kamieniu. Najciężej jest utrzymać w czystości łazienkę wyłożoną czarnymi płytkami – widać na nich dosłownie wszystko.

Tags: meble, pokój, Wanna, salon, bidet, plama