Regały piekarnicze mają dobre przegródki

Posted on 15/03/2019 2:59am

Jeżeli zwrócimy uwagę na to, jakie meble sklepowe pojawiają się w konkretnych marketach, to prędko przekonamy się, że te funkcjonujące w jednej branży, posiadają naprawdę zbliżone wyposażeni. Tak chociażby dzieje się z piekarniami, gdzie regały piekarnicze są zrobione z drewna, ponieważ to ono lepiej służy pieczywu, zwłaszcza gdy jest jeszcze ciepłe.


W dodatku niektóre regały okazują się rozdzielone na odpowiednie półki i przykrywane plastikowymi szybkami, dzięki czemu klienci mają gwarancję, że pieczywo na dłużej zachowa świeżość, ciepło oraz nic nie będzie miało szansy do niego wpaść, bo konkretne okienka są odpowiednio zabezpieczone.Tego typu półki niesamowicie często okazują się również nachylone pod skosem, tak by pieczywo z góry miało szansę swobodnie przesuwać się na dół i by również było pięknie pokazane regały piekarnicze.


Regały warzywne również istnieją pod skosem


regały sklepowe
Author: Phillip Pessar
Source: http://www.flickr.com


Całkowicie inne regały mamy okazję za to spotkać w sklepie warzywnym, ponieważ tutaj przeważają raczej metalowe konstrukcje, które są wytrzymałe i mają możliwość wytrzymać nawet spory ciężar. Poza tym tak samo jak w przypadku tych do chleba, również są ustawione pod skosem, żeby klient już z daleka miał możliwość zobaczyć, co się na nich mieści. Takie regały warzywne są naprawdę duże, ponieważ muszą się na nich zmieścić skrzynki z warzywami, ponieważ przecież nikt nie będzie wykładał na półkę pojedynczych marchewek lub cebuli. Dlatego także są one tak mocne, wielkie i szerokie, żeby taka skrzynka została na nich pewnie położona oraz się nie zsunęła, nawet jeśli klient podczas wybierania warzyw niechcący zahaczy o nią ręką.
Dokładnie zapoznajmy się z ofertą|Wyposażenie powinno okazać się dopasowane do sprzedawanych materiałów. Gdy aranżujemy swój market, musimy się dokładnie poznać z ofertą mebli sklepowych, ponieważ tylko wówczas znajdziemy to, co będzie najlepiej dobrane do naszej branży.


Im lepiej dobrane będą przez nas meble, tym lepiej będziemy mieli szansę przedstawić nasz przedmiot, a więc chętniej nasi klienci będą po niego sięgali.

Tags: sklep, klienci, market