Poznaj inspiracje do mneijszych lub sporych zmian łazienki

Posted on 30/11/2019 7:20am

Remontujesz teraz mieszkanie sprzed kilkunastu lat? Twoja łazienka musi być odświeżona? Dziś podsuwamy ci sposób na metamorfozę łazienki! I na szczęście niczego nie będzie trzeba skuwać!

pokój kąpielowy
Author: Lazienkaplus.pl
Source: Lazienkaplus.pl
Jak to? Pewnie pomyślało teraz większość czytelników naszego bloga. Jak się okazuje, możemy zmienić łazienkę prosto i łatwo, mianowicie poprzez nałożenie nowej glazury na stare płytki. Zaoszczędzimy w ten sposób dużo czasu i jednocześnie usprawnimy remont! Najpierw powinniśmy się zająć gromadzeniem wszelkich potrzebnych nam do łazienki rzeczy. Jak dowodzi lou we wpisie ze zmianą łazienki w firmie jej mamy, można to zaplanować z dużym wyprzedzeniem (wejdź na bloga).
Nie ma naturalnego światła? Urządź ją w jasnych kolorach, a na suficie zamiast tradycyjnego żyrandola zawieś kilka małych lampek halogenowych. Pozwoli to oświetlić jednolicie całą przestrzeń pomieszczenia. Przy lustrze zamocuj dodatkowe oświetlenie, będzie bardzo praktyczne, w przypadku, gdy będziesz chciała zrobić sobie makijaż. Dodatkowo staraj zrobić jasne kolory płytek – optycznie zwiększą one przestrzeń i sprawią, że będzie wydawać się ona dużo większa.

Sądzisz, że wspomniane informacje są godne uwagi? Świetnie, więc z pewnością szczegóły tu apartamenty nad morzem sprzedaż zachodniopomorskie opublikowane także Cię zainteresują.

Nie dawaj tam także sporych szafek, postaw na niskie, zamykane półeczki. Pomyśl nad tym, czy nie będzie dobrze zabudować wanny nadstawką, dzięki której stanie się ona prysznicem .
Gdy już dasz nową glazurę, pomalujesz sufit (zobacz plafon w łazience) i zamontujesz potrzebną armaturę łazienkową pozostaje zadbać o dodatki. W sklepach teraz można odnaleźć wiele oryginalnych kompletów – mydelniczek, szklanek na szczoteczki do zębów, dozowników na mydło i itp. Dodatków niezbędnyc w każdej łazience. Mi szczególnie podobają się te w morskim klimacie… Przypominają mi bowiem lato!

Tags: płytki, armatura, szafki, lampki