Niezawodne procedury reklamy typu OOH

Posted on 17/08/2021 8:32am

Idea wyświetlania różnych zawartości na dużych wyświetlaczach została stworzona już kilka dziesiątków lat temu. Może być to notyfikacja nieruchoma, przykładowo reklamujący jakiś towar billboard albo sygnał w postaci jakiegoś filmu promocyjnego.


fundacja
Source: http://www.newconnect.info
Istnieje dużo różnorodnych nośników reklamy.


Dla przykładu na ulicach polskich miasteczek czasami napotykany jest ekran LED Warszawa.

Przejdź do artykułu, który umieściliśmy pod poniższym linkiem oraz czytaj tu (https://www.eccotravel.eu/chiny/) na ten temat, który widocznie Cię zaintrygował. Nie wahaj się!

Jest to niezwykle kusząca forma promocji typu OOH, czyli z angielskiego Out of Home. Wyświetlane są na takim ekranie różne zwięzłe filmy marketingowe, jakie skutecznie skupiają na sobie uwagę przechodniów. Taki ekran LED Warszawa trafia jednocześnie do dużej grupy potencjalnych interesantów, co powoduje, że prawdopodobny przychód firmy zamieszczającej reklamę jest większy niżeli w przypadku przykładowo pozostawianych za szybą auta broszurek. Prezentacją oraz realizacją takiego rodzaju reklam zajmują się niektóre agencje reklamowe, ale starczy, że w przeszukiwarce wpiszesz słowa: ekran LED Warszawa a na pewno wyszukasz najlepszą z nich.


Może zaproponuje Tobie ona telebim Świdnica Zamenhofa i sprawy ułożą się tak, iż będzie wyświetlał on właśnie Twoją najlepszą promocję? Co prawda nie będzie to obraz o patronie tej alei, który stworzył sto wiosen temu dialekt esperanto, jednak z pewnością będzie reklamował bardziej pożyteczne dzisiejszym klientom produkty lub usługi. Jeżeli więc zamierzasz wykonać jakąś akcję reklamową, usiądź przy komputerze z kawą w dłoni i wpisz w przeszukiwarce wyrażenie: telebim Świdnica Zamenhofa.


Kupienie usługi nie jest sprawą zbyt droga w zestawieniu do prawdopodobnych przychodów. Zwróć też baczność na fakt, że jeśli klient nie jest zainteresowany promocją, która jest poprzez takowy telebim Świdnica Zamenhofa wyśletlana, nie może on w żaden sposób jej wyłączyć.

Tags: obraz, firm, rodzaj