Nie lubisz swojej zajęcia - bądż agentem

Posted on 16/04/2019 7:42am

Mówi się, że trudno o fach, jaki można pozyskać prędzej niż fach agenta ubezpieczeniowego. Starczy decyzja, krótkie szkolenie, egzamin urzędowy i już posiadamy licencję. Jednakże samo zdobycie upoważnień to najmniejszy kłopot. Dalej jest o wiele trudniej. Wielu z nas tejże profesji nie darzy specjalnym szacunkiem. Częstokroć stawiamy znak równości między agentem i domokrążcą. I choć jedno z drugim nie ma nic wspólnego, jednakże specyfika pracy sprawia, że oba zajęcia wydają się podobne.

pracownik w biurze
Author: efile dotcom
Source: http://www.flickr.com
Wystarczy odwiedzić internetowe fora czy podpytać swego agenta ubezpieczeniowego, aby odkryć, iż wiele osób późno obrało tą ścieżkę kariery. Skusiła ich możliwość dużych zarobków a także duża doza autonomii . Jak by nie było agent sam jest sobie sterem, okrętem jak też żeglarzem. On decyduje ile i kiedy pracuje. Jednakże od czasu ofiarowanego na poszukiwanie odbiorców i determinacji - zależą przyszłe dochody. Życie jednak szybko weryfikuje pierwotny entuzjazm. Większość wypala się nadzwyczaj szybko, ostaje mała grupa. Ci, którym udaje się przetrwać najtrudniejszy czas, z zasady zostają w zawodzie na długo jak też rzeczywiście dobrze zarabiają. Jakie cechy powinien mieć dobry agent? Po pierwsze musi umieć nawiązywać kontakt z ludźmi. Nie wstydzić się. Potrzeba
szkolenie pracowników
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
sporo przebojowości jak też odwagi. Znacząca jest również psychiczna odporność.W owej pracy słowo "nie" słyszy się bardzo często. Ktoś kto nie umie podnieść się po 30 telefonach, które kończyły się błyskawicznym "nie, dziękuję", szybko się załamie, będzie się stresował oraz nie odnajdzie w sobie motywacji żeby wykręcić numer po raz setny.

Czy Twoim zdaniem opisywany wątek jest bardzo ciekawy? Jeśli tak sądzisz, to wejdź na odpowiedni serwis (https://www.workservice.pl/szukaj-ofert/?query=&location=W%C5%82oc%C5%82awek&district=&country=&published=&sort=published_atr) - tam znajdziesz równie absorbujące informacje.

Agent powinien być dobrym psychologiem. Należy potrafić słuchać ludzi, starać się ich zrozumieć, indywidualnie podejść do każdego z nich. Brzmi niczym frazes, jednak taka jest prawda. Nie możesz klepać wyuczonych formuł.

Czy jesteś zdania ten temat jest bardzo pasjonujący? Jeśli tak sądzisz, to kliknij na oryginalny materiał (http://www.em-perfekt.pl/blog/115-p%C5%82atnik-vat-%E2%80%93-kim-jest.html) - w tamtym miejscu znajdziesz równie intrygujące informacje.

Klienta to nudzi, on nie pragnie poznać pełnej oferty przedsiębiorstwa. Potrzebuje żeby agent został jego doradcą. Zrozumiał jakie ma potrzeby, oczekiwania po czym zaproponował mu optymalną usługę (przeczytaj tutaj). Rzecz jasna agent powinien dobrze znać produkty, jakie posiada do zaoferowania oraz potrafić wybrać ten najlepszy dla odbiorcy.
Jeśli dostrzegasz w sobie wyżej wyszczególnione cechy nie czekaj i wbij w przeglądarkę: praca agent ubezpieczeniowy.

Tags: praca, dochody, agent ubezpieczeniowy