Najlepszy zamysł na ściany w czarnym kolorze

Posted on 03/06/2021 9:21am

Architekci pomieszczeń z powodzeniem wprowadzili modę na czarne ściany w mieszkaniu. Sama zastanawiam się nadpozostawieniem skrawka kuchennej ściany w czarnym kolorze – byłoby to miejsce do pisania wiadomości dla pozostałych mieszkańców. Wnętrza z czarnymi ścianami wyglądają niezwykle elegancko i wcale nie wyglądają jak nora.

Czarna narzuta na łóżko w sypialni
Author: Urbane Apartments
Source: http://www.flickr.com
Taka moda dość niedawno przeniesiona została także do Polski. Mi – szczerze pisząc – niesamowicie się podobają takie ciemne, czarne przestrzenie z kolorowymi, bardzo mocnymi gadżetami. Idealne pomysły na pokój z czarnymi ścianami znalazłam u blogerki Lovingit, w jednym z jej artykułów: . Najbardziej spodobało mi się pierwsze wnętrze pokazane przez autorkę wpisu, rewelacyjnie ukazujące, że czarne wnętrze nie zawsze jest bure i ponure! Ważną rolę odgrywają drobnostki. To one kreują ostateczny wygląd pomieszczenia. Wiele ludzi stosuje najbardziej powszechne z wszystkich kompozycji barwnych – czerni i bieli. Wtedy czarne ściany w mieszkaniu to np. 1 ściana w pokoju.Tak samo fajnie będzie prezentować się złączenie czerni z odcieniami szarościami, brudnego beżu, albo waniliowego koloru. Interesujące są dla mnie wykończenia z ciekawymi tapetami, albo naklejki na ścianę. Wprowadzają do pomieszczenia niesamowity, specyficzny klimat. Wybór kolorów, oraz cenowy jest naprawdę wielki.

Jeśli chcemy aby wnętrza z ciemnymi ścianami miały charakter Sali konferencyjnej, polecamy zainwestować w bibeloty w stalowym, albo szarym kolorze. W ten sposób mamy możliwość wykonać biuro i szklana ściana z drzwiami albo domową bibliotekę.

Czy zainteresowałyby Cię bonusy na wybrany temat? Zachęcamy do przeglądnięcia nowego tekstu. W nim zapoznasz się z przeróżnymi szczegółami.

Perfekcyjnie będzie się to klarować także w różnych firmowych pomieszczeniach.

Tags: mieszkania, aranżacje, Czarne ściany, czarne wnętrze