Marzy ci się barek domowy? Nic prostszego! Z poniższym tekstem utworzenie idealnego barku na alkohol stanie się banalnie proste!

Posted on 04/01/2020 7:43am

Koneserzy zagranicznych alkoholi powinni sobie urządzić jakieś specyficzne miejsce na ich trzymanie. Miejsce, w którym ustawimy barek nie powinno być bardzo oświetlone.


Trzeba zastanowić się również jak dużo przestrzeni możemy na domowy barek przeznaczyć. Zależnie od tego możemy zacząć kupowanie.

alkohol
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Mamy w tej kwestii dwie opcje. Albo przeznaczymy małą powierzchnię i w ten sposób przemyślimy np. na kupno małego barku na alkohol, który będzie posiadać niewielkie kółeczka, dzięki czemu będzie łatwy do przestawiania. Kolejna opcja to zakup meblościanki, która będzie miała w sobie jedną półkę, którą zagospodarujemy na alkohole. Tym sposobem trzema pomyśleć o tym, by był dobrze osłonięty od światła. Jeśli dysponujemy dużą powierzchnią, jest możliwość poszaleć i urządzić sobie w narożniku pokoju barek profesjonalny na kształt takich, jak są w niejednym barze - zobacz pomysły na domowy barek.

Odnajdywanie koncepcji na nasz barek można zacząć w Internecie. Znalazłam tam oryginalny, oryginalny barek w kształcie… wiolonczeli! Poleciłam go koleżance, która lubi klasyczną muzykę i ma mieszkanko pełne instrumentów. Idealnie się prezentuje przy fortepianie fortepianu.

Jeżeli opublikowana tutaj analiza jest dla Ciebie przekonująca, to przeczytaj dodatkowo inne wypowiedzi na nasz temat (https://emwomeble.pl/12-lozka-metalowe-pietrowe), który był omówiony w tym wpisie.

Najbardziej interesujące aranżacje znalazłam na mądrym blogu.


Najciekawszą opcją, którą zobaczyłam była mała skrzynka z drewna, w środku której postawiono butelki i lampki na wino. Możemy także kupić kilka półeczek na flaszki, które przybijamy do ściany, najlepiej w miejscu osłoniętym od światła. Następnie polecamy poukładać na niej butelki (sprawdź również propozycje na na blogu Możemy zrobić to w klimacie artystycznym – na przemian wysoka i niska, a możemy postawić na dowolność i misz-masz. Wszystko zależy od tego, co chcemy uzyskać.

Tags: Internet, ściana, sieć, półka