Jeśli projektujesz łazienkę, warto poszukać wyjątkowych mebli

Posted on 16/10/2020 2:45pm

Przy aranżowaniu łazienki, istotny bywa wybór stosownych sprzętów. Jeśli mamy mało miejsca, dobrym rozwiązaniem do łazienki są szafki pod umywalkę. Trzeba pamiętać, że szafki łazienkowe powinny być nie jedynie ładne, ale i praktyczne, to znaczy przede wszystkim pojemne.
piękna łazienka
Author: rogue-designs
Source: rogue-designs
Wybierając szafki łazienkowe słupki, warto stwierdzić, czy sporządzone są z materiałów odpornych na wilgoć, oraz zwrócić uwagę na rzetelne wykończenie ich powierzchni.Szafka łazienkowa słupek jest bardzo przestronna. Lecz trzeba wiedzieć, że meble mają nieomal stały kontakt z wodą, a nogi stoją na mokrym podłożu cały czas. Powinno się postawić szafki łazienkowe słupki na nóżkach gumowych, bądź aluminiowych (meble łazienkowe z topeshop). Drugim rozwiązaniem jest szafka wisząca, bo nie ma problemu z nóżkami. Szafka łazienkowa słupek powinna być odsunięta od ściany, to zezwoli na rotację powietrza, zapobiegnie zawilgoceniu i wykrzywieniu sprzętu. Jednym z najskuteczniejszych zabezpieczeń mebli łazienkowych jest lakierowanie wszelkich fragmentów mebla, ale takie warstwy należy zabezpieczać przed mechanicznymi uszkodzeniami. Nie trzeba stosować do ich wycierania chropawych ściereczek i proszków.koniecznie zobacz na stronie
Author: InsideLab
Source: InsideLab
Połyskująca białe szafki łazienkowe słupki zwiększą optycznie wnętrze łazienki, jednak biel w obszernych dawkach może być monotonna. Wskazane jest w tym przypadku zadbać o kolor w dodatkach. Układając lustro (zobacz lustra w srebrnej ramie) na jednej ze ścian, wizualnie zwiększymy miejsce. W małych łazienkach lepiej nie używać dużych kafli, znacznych deseni, ani stosować surowców o wyrazistych fakturach. Kolory winny być jasne, lecz nie monotonne.
Szafka łazienkowa słupek powinna posiadać mechanizmy cichego zamykania, nie tylko poprawiają komfort użytkowania, ale także ochraniają meble przed szybkim zniszczeniem, gdyż do szafki sięgamy często.
Jeżeli przy wejściu do łazienki widoczne jest sporo pustej podłogi, gwarantuje to wrażenie większej przestrzeni. Taki dowód przemawia za tym, aby w małej łazience zainstalować podwieszane sprzęty sanitarne. Niezwykle ważne w łazience jest oświetlenie.

Przejrzyj ten pomocny tekst (http://www.da-bud.pl/galeria/), a upewnisz się, że zawarte w tamtym miejscu informacje są niezwykle wciągające, ponieważ to pokrewna tematyka, co w tym poście.

Przydatne może się okazać białe światło, najlepiej w kilku punktach.

Tags: meble, łazienki, wilgoć