Jak urządzić małe mieszkanie? Sposoby na dobrze urządzony pokój dzienny oraz niewielką łazienkę w naszym mieszkaniu

Posted on 11/01/2019 7:21am

Piękne mieszkanie to takie, które będzie mądrze urządzone. Jeżeli nie mamy zbyt wiele miejsca musimy dłużej zastanowić się nad dobrym rozplanowaniem mebli oraz sprzętu, by umieścić wszystkie potrzebne akcesoria w domu, ale pozostawić także odrobinę wolnej przestrzeni. Można w tym celu wynająć projektanta lub urządzić mieszkanie samemu.

Najważniejszym miejscem w domu jest pokój dzienny.

Nie czekaj - naciśnij ten link meble pokojowe i raduj się opublikowanymi tam świeżymi artykułami. Na pewno rozszerzą one Twoją znajomość rzeczy na ten temat.

To miejsce, w którym wypoczywamy po długim dniu w pracy oraz spędzamy czas z rodziną lub znajomymi. Powinien być on w odpowiedni sposób urządzony tak, by odpoczynek był komfortowy. Miękkie i wygodne meble (komplety wypoczynkowe tapicerowane z funkcją spania) wypoczynkowe, stolik na przekąski dla gości będą niezbędnymi elementami wyposażenia
sypialnia
Author: RikkisRefuge Other
Source: http://www.flickr.com
tego pomieszczenia. Jeżeli mamy balkon ważne jest, aby można było na niego wchodzić bez przeszkadzania osobom na przykład oglądającym telewizję w salonie. Jeszcze jednym, niezwykle ważnym pomieszczeniem w domu będzie sypialnia. Miękkie łóżko oraz odpowiednie zasłony mogą zagwarantować spokojny sen i wypoczynek. Warto również nabyć szafki do sypialni, by móc na nich położyć lampkę nocną albo budzik i inne podręczne rzeczy - polecamy spółkę Topeshop.

Miejscem, które niekiedy ciężko jest urządzać jest łazienka. Szczególnie kiedy mamy stosunkowo nie wiele miejsca, odpowiednie usytuowanie armatury czy też szafek może stanowić problem. W niektórych państwach popularne jest montowanie pralki w przestrzeni kuchennej zamiast w łazience. Możemy skorzystać z takiego rozwiązania, by zaoszczędzić odrobinę miejsca przykładowo na szafki łazienkowe - zobacz szczegóły. Szafki łazienkowe można wyposażyć w drzwiczki z lustrem, dzięki czemu zyskamy dodatkową powierzchnię na ścianie.By wypocząć w trakcie kąpieli nie musi być konieczna wielka wanna- możemy nabyć wygodny prysznic z hydromasażem. Odpoczniemy równie dobrze jak w trakcie długiej kąpieli w wannie oraz zaoszczędzimy mnóstwo miejsca w urządzanej łazience.

Czasami proste rozwiązania okazują się najlepsze, w przypadku gdy nie posiadamy zbyt wiele miejsca w urządzanym pomieszczeniu. Mądre rozmieszczenie mebli i sprzętu w domu zagwarantuje nam komfortowe warunki odpoczynku czy to w salonie, sypialni czy też w niewielkiej ale dobrze wyposażonej łazience.

Tags: hydromasaż, stolik, pralki, lampka