Jak oszczędnie udekorować miejsce zamieszkania? Pomysły na tekstylia.

Posted on 11/10/2017 2:15pm

Jeżeli czujesz, że pragnąłbyś odmienić coś w swoim mieszkaniu, powinieneś to uczynić. Niekiedy drobne zmiany często skutkują pozytywnym humorem i także ochotą wracania do swojej intymnej przestrzeni. Gdy nie masz na to zbyt obszernego budżetu, to także nie problem. Pod spodem kilkanaście podpowiedzi na to jak oszczędnie odmienić wnętrze.
Hotel Bania w Białce Tatrzańskiej
Author: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Source: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
O ile mamy dosyć mocno okrojony budżet, najlepszym sposobem jest użytek jak najogromniejszej liczby wiekowych mebli. Można zdobyć całkiem innowacyjny wygląd poprzez innego typu obicie, okładzinę czy dodatkowo pomalowanie na wyróżniający się odcień. W komodach czy szafach od czasu do czasu wystarczy zaledwie dodać nóżki u dołu jak również odmienić uchwyt na bardziej elegancki lub kontrowersyjny aby absolutnie przekształcić mebel.

Na sofie nowe dekoracje do domu, to znaczy poduszki oraz kapa odmiennego koloru sprawią, iż miejsce zamieszkania przybierze całkowicie inny klimat. Na dodatek na ławie starczy postawić zwyczajny, tani wazon szklany z pięknym bukietem świeżych kwiatów i przemianę mamy skończoną. Z przyjemnością na pewno spędzimy leniwe popołudnie przy kawie lub herbacie w tego rodzaju otoczeniu.
figurka dekoracyjna
Author: Wolfgang Lonien
Source: http://www.flickr.com
Można także popatrzeć rześkim okiem na swoje własne M i skupić się na jego wartościowych atrybutach. Jesteśmy w stanie podkreślić najdoskonalsze dekoracje do domu zmieniając zestawienia, które z reguły ze sobą nie współgrają. Na nudnej podłodze, na której jest parkiet czy panele można położyć kudłaty dywan (zobacz tani dywan) w wyraźnym kolorze. Może także posłużyć do wylegiwania się na nim w trakcie seansu filmowego. Kiedy chciałabyś zespolić dwa główne kolory, które panują w Twoim pokoju, kup dekoracje do domu np. www.pinakotekahome.pl/offer/group/22/Figurki-zwierzat.
Przy zmianie wyglądu lokum warto skoncentrować się na szczegółach. Czasem niewielkim wydatkiem, w wielu przypadkach również wytwórczością osobistych rąk możemy dokonać nieprawdopodobnie ślicznych i nigdzie indziej niespotykanych przemian. Wystarczy kapka fantazji i śmiałości.

Tags: kolory, Kolor, dekoracje, odcień