Fototapety kuchenne, zatem jak można cieszyć się najlepszym wnętrzem w miejscu, w którym jesteśmy dużo czasu

Posted on 14/04/2019 7:34am

Sporo czasu spędzamy w kuchni – chcąc lub nie chcąc musimy przyszykować posiłki dla całej rodziny, a to zawsze zajmuje choćby godzinkę albo dwie. Szybko można zrobić makaron z serem, ale gdy chcemy ugotować coś szczególnie zachwycającego, trzeba dłuższej chwili.


Gdy my przyrządzamy obiad, po powrocie ze szkoły przy stole zasiadają pociechy, by robić pracę domową. Przy blacie kuchennym będzie stać również znajoma, jaka wejdzie na szybką kawę, bo akurat przejeżdżała obok naszego domu, my natomiast mamy pokroić marchewkę. Z tego względu tak istotne jest, by w kuchni mieć pozytywny humor. Elementem, jaki mocno wpływa na jej wygląd, są fototapety. Abstrakcja, przyroda, miasta – motyw nie ma tak niebywałego znaczenia, ponieważ każdy obraz będzie fantastycznie prezentować się na ścianie. Ważne, aby harmonizował z naszymi oczekiwaniami i stylem, jaki ma panować w konkretnym pomieszczeniu.

fototapeta do kuchni
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
winylowe albo z włókna szklanego. Co je odróżnia? Tapety winylowe nie zrujnują naszego budżetu, ponieważ nie kosztują zbyt dużo, a dodatkowo są faktycznie odporne na wilgoć. Co więcej nie należy bać się zadrapań, gdy np. za silnie posuniemy garnek, przez co stuknie on w ścianę, na jakiej jest tapeta. Są mocne oraz trwałe, jednakże posiadają też niestety swoje wady, a dokładniej niełatwo z nich pozbyć się tzw. tłustego kurzu. Tapety z włókna szklanego z kolei to wyższa cena, lecz też większa wytrzymałość oraz łatwość odmywania. Do tego mają kompletną odporność na wodę oraz można zmienić ich kolor, po raz następny zmieniając kuchenne wnętrze.


Niezależnie od tego czy na twojej ścianie będzie fototapeta z kawą lub z przepięknym widokiem wodospadu, bezsprzecznie będziesz nią wniebowzięty. To idealne wyjście do każdej kuchni, przekonaj się sam, a nie pożałujesz. Jeżeli jeszcze nie masz pewności, możesz wybrać się do sklepu, by zobaczyć taką tapetę na własne oczy. Czasami należy ujrzeć coś na żywo i tak po prostu się w tym zakochać. A do zauroczenia się takimi tapetami naprawdę nie potrzeba wiele, zresztą sam się przekonasz, kiedy już będziesz w sklepie, np. .

Tags: dom, Kolor, kuchnia, sklep, fototapety, ściana