Elektryczne suszarki do rąk - fachowy sprzęt w toaletach publicznych

Posted on 09/03/2021 7:48am

W dzisiejszych czasach marki zajmujące się produkcją wyposażenia do toalet oferują nam prócz podstawowych "domowych" urządzeń, kompleksowy sprzęt poświęcony dla toalet publicznych. W ich ofercie znajdziemy podajniki ręczników, zasobniki na papier toaletowy, przewijaki przeznaczone dla niemowląt, suszarki elektryczne do dłoni. Te ostatnie cieszą się od dawna największą sławą, wobec tego jest na rynku spory ich wybór.
Dziecko w łazience
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
W przybliżeniu 75% użytkowników toalet publicznych stawia na głównym miejscu higienę. Gdy nie ma w nich suszarki do rąk, zostaną one pewnie wilgotne, przez co bardziej narażone na powtórne zabrudzenie. Niehigieniczne bowiem jest przy potencjalnym braku ręczników, które zanieczyszczają środowisko, tarcie dłoni w ubrania. Elektryczna suszarka do rąk umożliwia pełną higienę. Nawiew trwa od siedmiu do trzynastu sekund, więc umożliwia małe zużycie energii elektrycznej. Nowoczesna elektryczna suszarka (przejrzyj suszarki kieszeniowe na stronie impeco.pl) do rąk posiada także wkomponowany zegar, który zapobiega nadużywaniu sprzętu, a jej komora pokryta jest antybakteryjną osłonką.

Suszarki do rąk posiadają skuteczną i wyjątkowo trwałą grzałkę PTC, która nie ma sposobności się przepalić i dodatkowo wbudowany filtr HEPA, który zatrzymuje większą część, bo co najmniej 99,97% skażeń mechanicznych, komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii, jak i większość wirusów. Omawiane w artykule urządzenia są stosowane do urządzenia łazienek publicznych na każdym kroku. Najpopularniejsze marki zajmujące się produkcją suszarek to : Warmtec, Bartscher, Ponente. Ceny wahają się od 100 zł do ponad 4000 zł. Więcej informacji na ten temat: zobacz elektryczne suszarki.
Floating - siła czerpana ze spokoju
Author: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.
Source: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.
Bezdotykowe suszenie rąk to świetne wyjście, jakie należy stosować w toaletach publicznych. Jest wybitnie ekonomiczne, za sprawą czego pozwala na oszczędność energii oraz przyjazne środowisku, nie zanieczyszczamy bowiem otoczenia przy użyciu ręczników, których to na wysypiskach jest aż 25% w odniesieniu do całkowitej sumy odpadów. Przez ich wykorzystywanie po wyjściu z toalety publicznej jesteśmy w stanie cieszyć się schludnymi dłońmi, z jakich zostały wypędzone prawie wszystkie bakterie.

Tags: marki, firmy, Przedsiębiorstwa, rozwiązanie, wyjście, suszenie, Nawiew