Dobieranie ubezpieczenia u agenta

Posted on 02/12/2019 7:16am

Wymagania klientów odnośnie ubezpieczeń są duże. Za jak najmniejszą opłatą chcą ochrony na najwyższym szczeblu.


Przedstawiciel ubezpieczeniowy wiedząc o takich oczekiwaniach kontrahentów powinien pracować dla kilku zakładów ubezpieczeń.
Toughbook klasy ruggedized: CF-31
Author: Panasonic
Source: Panasonic


Daję to szansę zaprezentować osobom kompletną ofertę jaka jest na rynku. Klienci często przed przyjściem do agenta sprawdzają stawki w internecie. Porównują firmy. Podczas gdy interesant przychodzi przedstawiciel ubezpieczeniowy musi nierzadko stoczyć ciężką walkę, aby klient (powołaj się na nas) nie wyszedł bez polisy. Niejeden żąda zniżek, ekstra bonus, jakiś gratisów. Często o „złotówkę” kupujący chce wymienić firmę. Chcąc zatrzymać klienta przedstawiciel ubezpieczeniowy musi być bardzo tolerancyjny i przekonywujący. Nic jednak nie osiągnie, jeżeli nie będzie miał atrakcyjnej propozycji.

Masz chęć uzupełnić swoje zakładki o następną emocjonującą stronę? Jeśli tak, to uczciwie zalecamy ten link (https://www.lombardtargowek.pl/skup-rtv-agd/) - kliknij a się nie rozczarujesz.

Najlepsza polisa to dla ogółu najtańsza. Jest to nieprawidłowe postępowanie. Polisa chroni nas przed konsekwencjami nieszczęśliwego wypadku albo zdarzenia losowego. Niedroga ubezpieczenie ma liczne wyłączenia, określone katalogi chorób z nieliczna ilością pozycji. Rzeczywistość jest taka, chcąc mieć full ochronę trzeba zapłacić. Analizując fakty liczni agenci zostają multiagentem. Jak zostać multiagentem ubezpieczeniowym w dzisiejszych czasach? Należy zaliczyć dodatkowe szkolenie z usług danej firmy. Bezwzględnie zakupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Zgodnie z prawem należy posiadać polisę . Brak jego to poważne konsekwencje.


Zaczynając biznes posiadamy mało czasu na wszystkie zadania. Często może pojawić się pytanie - jak zostać multiagentem ubezpieczeniowym w krótkim czasie? Nie jest to proste, ale realne. Najpierw szkolenie, a kolejny krok to zawarcie umów. W obecnych czasach nie jest to kłopotliwe.
Umowy można zeskanować, rozmowy przeprowadzić przez skypa. Nie trzeba jechać z Warszawy do Gdańska-od firmy do firmy.


Zostanie multiagentem ma swoje plusy i minusy. Przestudiuj je przed zawarciem umowy.

Tags: klient, zakup, dane