Do której osoby warto posiadać zapamiętany numer telefonu wtedy, gdy się na czymś nie znamy ?

Posted on 03/07/2020 8:11am

Być może, że w swoim portfelu nosimy, oprócz zdjęć najbliższych czy oczywiście banknotów, jakiekolwiek wizytówki do ludzi, do których uznaliśmy, że numer telefonu by nam się mógł przydać.


Zazwyczaj są to przedstawiciele zawodów, w których my, czy też to ze względu braku czasu, czy to braku kwalifikacji, nie czujemy się najlepiej.


To normalne, że nie można znać się na wszystkim. Z tego też powodu przy różnych sposobnościach zbieramy te małe kartoniki. W rzeczywistości może to zostać dowolna wizytówka informatyk, mechanik samochodowy, elektryk czy też krawiec - hipotetycznie każdy z nich może nam w przyszłości przy jakiejś okazji dopomóc.

Jeśli odnalezienie uzupełniających informacji na prezentowany temat jest dla Ciebie bardzo istotne, to żeby je uzyskać prześledź witrynę (http://www.certificator.eu/en/certification/gost-r.html), na której je z pewnością dostrzeżesz.

Z czasem tego typu wizytówek zbierze się na tyle dużo, że kupujemy odrębny wizytownik, czyli mały segregator z podwójnymi foliowymi kartkami, pomiędzy które wkładamy poszczególne wizytówki. Rozmiary tego wizytownika to ok. 100x60 mm tak, aby zmieściły się w środku wizytówki, które posiadają swoje standardowe rozmiary.

Bardzo nam miło, że powyższy artykuł zostawił po sobie miłe uczucie. Mamy zamiar zachęcić Cię do następnej strony - tam można zobaczyć tu (http://kancelaria-cpr.pl/2013/09/19/wiezi-w-malzenstwie-priorytet-dla-sadu/) świeże wpisy.

Zazwyczaj jest to 90x50mm, lecz spotyka się także 85x50 lub odmienne, również o formacie innym niż prostokąt. Jeżeli ktoś zamówił wizytówkę o mniej stereotypowych wymiarach prawdopodobnie znaczy to, że pragnął się nieco wyróżnić spośród pozostałych wizytówek.


wizytówka informatyk
Author: HazteOir.org
Source: http://www.flickr.com


firma
Author: Asamblea Nacional del Ecuador
Source: http://www.flickr.com
Obecnie taką wizytówkę można by zamówić zwyczajnie w internecie.


Różnorodnego rodzaju firmy (agencje reklamowe czy drukarnie) tworzą tam specjalne aplikacje, dzięki którym można by w prosty i prędki sposób dobrać rodzaj zlecanej wizytówki, jej format, nadruk czy też oczekiwaną ilość. Gdy zamówienie zostanie złożone, wystarczyłoby je opłacić oraz zaczekać kilka dni na jego realizację.

Tags: Internet, czas, firm, kontakt