Urządzanie sypialni - zmień swoją sypialnię i zachwyć rodzinę.

Posted on 03/08/2022 7:27am

W tym tekście pokarzę wam mój koncept na małą sypialnię. Niewielkie wnętrze urządziłam w kolorze miętowym. Mój pokój do spania jest bardzo maleńki. Przez to jest w nim jedynie dwuosobowe łóżko i dwie malutkie szafki nocne. W momencie wykańczania wnętrz nie dysponowałam już zbyt wielkim budżetem – wszystkie pieniądze wydałam praktycznie na wykończenie kuchni oraz łazienki, i zakup właściwego materaca do spania.

Sypialnia w klasycznym stylu
Author: Dekoral
Source: Dekoral
Długi czas był on położony bezpośrednio na ziemi. Ostatnimi czasy jednak znalazłam troszkę zaskórniaków, które przeznaczyłam na 2 nieduże szafki nocne oraz… drewniane palety! Pewnie uważacie, że zwariowałam - przeczytaj jak urządzić sypialnię. Otóż to nieprawda! Palety zaimpregnowałam, pomalowałam na miętową zieleń, położyłam jedną na drugiej…

Potem zostało mi postawić na nich materac i w taki sposób stworzone zostało nasze łóże! Szafeczki powinny być w odcieniu bieli, a na łóżku znajduje się kapa w kolorze miętowym. Jedną ze ścian przemalowałam w tym samym kolorze. Miętowa sypialnia - - była mym małym marzeniem w zasadzie od zawsze. Okna przysłaniam roletami w takim odcieniu zieleni. Całość dopełnia subtelna, biała woalowa firana.

Pokój w prawdzie nie jest wielki – powstał z powodu przerobienia holu w mieszkaniu w starej kamienicy. Tego typu budownictwo ma jeden plus – wielki, głęboki parapet!

Położyłam na nim dużą, mięciutką poduchę oraz kilka skrzyneczek na bibeloty. Wszystkie utrzymane kolorystycznie w miętowym stylu, z żółtymi dodatkami. Kocham na nim siadać kiedy się ściemnia, patrzę wtedy przechodniów kroczących po ulicy… Na jednej ze ścian zamontowałam mocne, wielkie haki – zimą, wieszam na nich mój rower.

Głęboko ekscytuje Cię omawiana w tym artykule kwestia? W takiej sytuacji bez obawy kliknij tutaj, ponieważ więcej odnajdziesz w linku (https://alena-firany.pl/wyprzedaz-firan.html)!

Nie pytajcie w jakim jest kolorze… ;-) Miętowo mi! Haha!

Tags: łazienka, kamienica, materac, parapet, poduszkę