Ład i porządek w kuchni, to możliwe

Posted on 15/03/2019 7:32am

Kuchnia jest sercem każdego mieszkania. To miejsce, w którym przy wspólnych posiłkach spotykamy się z naszymi bliskimi lub przyjaciółmi, wspólnie przyrządzamy smakowite dania czy zwołujemy rodzinne narady. Mając to na uwadze żadne z innych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu nie wymaga tak rozważnego projektu, co kuchnia. Dotyczy to nie tylko samych mebli, ale również tego, co może skrywać się w ich wnętrzu.


kuchnia
Author: MEGA MEBLE
Source: MEGA MEBLE
Systemy wyposażenia mebli kuchennych pozwalają na zaplanowanie i zagospodarowanie wnętrza szuflad zgodnie z indywidualnymi potrzebami domowników. Począwszy od sztućców, akcesoriów kuchennych, produktów spożywczych poprzez drobny sprzęt AGD, patelnie, zastawę, skrzynki z napojami aż po środki do utrzymania czystości. Organizacja wewnętrzna do szuflad gwarantuje całkowity wgląd w zawartość szuflady, pozwala użytkownikowi na zagospodarowanie każdego centymetra w szafkach kuchennych a co znaczące, przyczynia się do utrzymania idealnego porządku.


Jeśli posiadamy dość dużo miejsca w kuchni, możemy zdecydować się na większą ilość koszy do segregacji, np. na papier, szkło i plastik. Bardziej funkcjonalnym rozwiązaniem jest jednak umieszczenie kosza cargo w meblach kuchennych. Właściwie dobrany kosz, dostosowany do szafki i ilości wytwarzanych odpadów, jest w stanie znacznie udoskonalić kuchenne prace i sensowne gospodarowanie odpadkami.

W sprzedaży znajdziemy systemy sortowników, które bez problemu założymy w szafkach o różnych gabarytach.

cargo
Author: mm-kuchnia.pl
Znajdziemy proste modele na jeden lub dwa rodzaje odpadków, bardziej rozbudowane z czterema komorami, a co więcej filtrami zapobiegającymi wydostawaniu się przykrych woni. Kosze zwykle są montowane do spodu szafki na wysuwanym stelażu z prowadnicami rolkowymi. Kosz jest łatwo dostępny więc i bardzo wygodny w użytkowaniu. Takie rozwiązania to obecnie norma w kuchniach, a co istotne - z ich założeniem poradzi sobie większość z nas. Kosze cargo przypominają standardowe szuflady, jednak różnica polega na tym, iż w momencie wysuwania kosza, wysuwana jest pełna zawartość szafki. Na skutek tego mamy swobodny dostęp do koszy, szczególnie tych znajdujących się w głębi mebla. W prosty, funkcjonalny i estetyczny sposób żyjemy w stylu Eko. Myślmy o ekologii, to nic nie kosztuje.

Tags: sztućce, posiłek, szafka